Zapisy do biegu

Uruchomiliśmy zapisy online – do biegu można się zgłosić na stronie https://zapisy.pomiar-czasu.pl/v-bieg-niepodleglosci-nowosa…

Więcej...

V Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka”

Zaczynamy bezpośrednie przygotowania do tegorocznego biegu. W tym roku w Nowej Sarzynie spotykamy się 9 listopada 🙂

Więcej...

Galeria medalistów – najszybsi nauczyciele szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna

Najszybsza nauczycielka – Iwona Dmitrowska, 00:59:44, najszybszy nauczyciel – Piotr Kopacz, 00:45:26. Z lewej najszybszy nauczyciel organizator – Grzegorz Sroka 🙂 Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – najszybsze mieszkanki Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

I m. – Barbara Łuczak-Pokój, 00:50:52, II m. – Beata Gap, 00:54:09, III m. – Karolina Mroczek, 01:00:41. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – najszybsi mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

I m. – Krzysztof Młynarski, 00:39:42, II m. – Stanisław Łuczak, 00:42:03, III m. – Dariusz Paczocha, 00:43:34. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – bieg młodzieżowy, grupa starsza, chłopcy

I m. – Seweryn Dec (Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej), 08:31, II m. – Bartosz Kogut (Łopusza Wielka), 08:33, III m. – Sebastian Żurawski (Gimnazjum w Nowej Sarzynie), 08:38. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – bieg młodzieżowy, grupa starsza, dziewczęta

I m. – Sara Szydło (Szkoła Podstawowa w Sarzynie), 09:23 (rekord trasy), II m. – Anastazja Gnidec (Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie), 10:03, III m. – Karolina Koczot (Gimnazjum w Nowej Sarzynie), 10:06. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – bieg młodzieżowy, grupa młodsza, chłopcy

I m. – Karol Osipa (Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie), 02:22 (rekord trasy), II m. – Piotr Kusy (Szkoła Podstawowa w Sarzynie), 02:22, III m. – Sebastian Brzozowski (Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie), 02:26. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – bieg młodzieżowy, grupa młodsza, dziewczęta

I m. – Kinga Florek (Przeworska Grupa Biegowa), 02:20, II m. – Nikola Gałdyś (Szkoła Podstawowa w Tarnogórze), 02:33, III m. – Karolina Wiatr (Szkoła Podstawowa w Jelnej), 02:36. Foto: J. Zybura.

Więcej...

Galeria medalistów – nordic walking, kobiety

I m. – Bożena Pokrywka (Klub NW Włóczykije, Leżajsk), 01:21:55, II m. – Ewa Cwanek-Florek (Przeworska Grupa Biegowa, Rzeszów), 01:24:26, III m. – Małgorzata Wojtala (klubsportu.pl, Rzeszów), 01:25:49. Foto: J. Zybura.

Więcej...